Wybory samorządowe 2024
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Kandydaci do Rady Miasta Tychy
Okręg nr 1
Pozycja nr 1
Dawid
Kołodziejczyk
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 2
Marta
Drob
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 3
Bożena
Barczyńska
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 4
Maciej
Pszczółka
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 5
Gabriel
Gurbowicz
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 6
Monika
Petelczyc
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 7
Ireneusz
Sieńko
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Okręg nr 2
Pozycja nr 1
Anita
Skapczyk
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 2
Mateusz
Misiak
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 3
Joanna
Domanik
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 4
Andrzej
Borowiec
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 5
Bożena
Ratajska
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 6
Józef
Misztela
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 7
Monika
Kamińska
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Okręg nr 3
Pozycja nr 1
Raisa
Misztela
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 2
Bogumiła
Wieczorek
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 3
Adam
Hirsekorn
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 4
Marcin
Gołka
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 5
Rafał
Oprzondek
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 6
Beata
Piróg
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 7
Irena
Kroczek
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Okręg nr 4
Pozycja nr 1
Paweł
Janas
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 2
Tomasz
Budziosz
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 3
Dorota
Rozmarynowska
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 4
Dagmara
Mrozowska
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 5
Sławomir
Żukowski
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 6
Daria
Hirsekorn-Sala
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 7
Robert
Klefas
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Okręg nr 5
Pozycja nr 1
Natan
Badura
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 2
Magdalena
Łochowska-Piotrowicz
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 3
Tomasz
Musioł
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 4
Katarzyna
Bober
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 5
Marcin
Nycz
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 6
Beata
Smolorz
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 7
Bartosz
Kiszewski
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Kandydaci do Sejmiku Województwa Śląskiego
Pozycja nr 1
Adam
Machalica
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 2
Jolanta
Milas
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 3
Dorota
Płotkowska-Janas
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 4
Jacek
Kocot
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 5
Urszula
Krzemień-Rother
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 6
Waldemar
Szendera
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 7
Grzegorz
Sztoler
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 8
Gabriela
Nowakowska
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Pozycja nr 9
Ilona
Kanclerz
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni