tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wybory samorządowe 2018

  • 18 września 2018
  • 23 września 2018

[ZDJĘCIA] Na tyskich ulicach pojawiły się pierwsze reklamy wyborcze

Plakaty, banery, a pewnie już wkrótce również ulotki - reklamy na ulicach Tychów zaczynają coraz głośniej przypominać o zbliżających wyborach samorządowych. Póki co jednego możemy być pewni, przed 21 października komitety wyborcze i kandydaci z pewnością jeszcze nie jeden raz nas zaskoczą.

Pierwsze oznaki kampanii wyborczej w Tychach - 09.2018 · fot.


Do wyborów niewiele ponad miesiąc. Pierwsze zwiastuny głosowania już jednak są widoczne, przede wszystkim przy ruchliwych ulicach. A to zapewne dopiero początek, bo na reklamach prezentuje się zaledwie kilka osób. Tymczasem w całym mieście kandydatów na różne urzędy będzie znacznie więcej.

Przy okazji przypominamy wszystkim czytelnikom, że na portalu tychy.info pod adresem www.wybory.tychy.info uruchomiony został specjalny serwis wyborczy, na którym znajdziecie najwięcej informacji o zbliżających się wyborach samorządowych w naszym mieście.

Podobnie jak podczas poprzednich wyborów komitety otrzymają od nas bezpłatną możliwość zaprezentowania swoich kandydatów. Pełnomocników wyborczych prosimy w tym celu o kontakt mailowy z redakcją - redakcja@tychy.info.

new, BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA