tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wybory samorządowe 2018

  • 23 listopada 2018

Marszałek Jakub Chełstowski przyjął gratulacje na sesji Rady Miasta Tychy

Dzień po swoim wyborze Marszałek Województwa Śląskiego, Jakub Chełstowski odwiedził tyskich radnych podczas sesji.

Marszałek Jakub Chełstowski przyjął gratulacje na
Marszałek Jakub Chełstowski przyjął gratulacje na sesji Rady Miasta Tychy - 22.11.2018 · fot.


- Szanowny Panie Marszałku, w związku z wyborem na funkcję Marszałka Województwa Śląskiego jako przedstawiciele Rady Miasta Tychy składamy najserdeczniejsze gratulacje. Jesteśmy ogromnie dumni, że mieszkańcowi naszego miasta - tyszaninowi - powierzono tę funkcję. Jako radni obecnej kadencji jesteśmy dodatkowo dumni, gdyż jeszcze do niedawna pan sam był radnym miasta Tychy i zasiadał w tych samych ławach, które my teraz zajmujemy. Życzymy wytrwałości, umiejętności w dążeniu do realizacji planowanych i oczekiwanych przez społeczność naszego województwa zadań oraz wyzwań. Jednocześnie ze swojej strony gwarantujemy pełną współpracę z Panem jako Marszałkiem Województwa Śląskiego oraz całym Zarządem Województwa - odczytała radna Anita Skapczyk.

- Bardzo cieszę się, że takie ciepłe słowa zostały do mnie skierowane. 2-3 miesiące temu powiedziałem, że chcę być ambasadorem Tychów, tak się to poukładało, że tak się stało. Wszystkich Państwa radnych zapraszam do współpracy. Z uwagi na to, że jest to moje rodzinne miasto, mój gabinet jest dla Państwa otwarty. Myślę, że nasze miasto tylko na tym zyska. A Państwu w tej "pięciolatce" życzę samych sukcesów - mówił Jakub Chełstowski, Marszałek Województwa Śląskiego.

- Ja też się dołączam z całym Zarządem do gratulacji. Cieszę się, że Pan Marszałek zadeklarował otwartość, mimo różnych sporów, które nas na tej sali stawiały naprzeciw siebie. Myślę, że mając na względzie dobro tego miasta, a jestem pewien, że w takich kategoriach Pan traktuje Tychy, to ta współpraca na tej kanwie będzie układała się bardzo dobrze, czego i Panu i wszystkim tyszanom życzę. Jeszcze raz bardzo gratuluję - przyłączył się do życzeń Andrzej Dziuba, prezydent Tychów.

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA